Sam Mendes KELIAS Į PRAŽŪTĮ

Tai yra labaiGerai
o tai as jau buvau pradejes save grauztiLiūdna,gal as cia vienas toks netikelis,kai nueinu i kritiku isgirta filma,o iseinu visas Piktas irNe

[quote]viens rašė:
filme tik vienu momentu pagalvojau, kad gal vistik bus kazkas idomaus.
kai gale jis iejo i namuka ant kranto ir paklause, - Sara?
bet koks poto seke nusivylimas.
na kaip gali buti kad saunant zmogui i nugara kraujas apraskytu kitoj pusej esanti
lango stikla. arba stiklas turejo duzhti nes kulka ejo kiaurai arba kilka strigo ir neturejo but jokio kraujo
sakysit kabinejuos, smulkmena, visuose filmuose kraujo perdaug.
bet kaip tai nukreipe demesi
vat akmuo ir sam mandes
[/quote]

taip, jus visishkai teisus del filme nesuveikusiu fizikos desniu (arba Saros namo stiklas buvo nepershaunamas Mirkt). taciau r.b stiklo ideja patiko. stiklas buvo ta simboline pertvara, apsauganti Sullivan’a jaunesniji nuo gangsteriu kruvino pasaulio. pirma karta namuose, o antra - pas teta Sara.

[quote]jei kas nors is anksciau rashusiu sako kad hanksas ir newmanas sitame
filme padare kazka daugiau nei vidutinio
tai tegu pasako konkreciai kur?
[/quote]

kartojuosi: TH gera vaidyba yra standartas - na gal negali zhmogus prasciau vaidinti Mirkt

2Boundin
na va, saugaisi apsaugoti zhmogu, kad nenuklystu ish doros tako, tai jis zhinuciu neskaito! Cha cha Liežuvis

Ramios bites - cia turbut Dievo ranka man akis reikiamu momentu uzdenge, kad tavo zinutes neperskaityciau ir nepraleisciau pasigereti tikrai geru filmu.
O siaip dekui, kad rupinates mumis.MirktGėlės

o sam mandes apie tai zino? Aš nekaltas

nea. cia r.b prisisvajojo Cha cha

tiesiog imho 2 kartus filme pasikartojanti scena su stiklu turetu kazhka reikshti Mirkt

Filmas tikrai neblogas, galima bet ka sukritikuoti tam proto nereikia Mirkt, jis man patiko gal del to kad iatorinis laikotarpis veza Mirkt, cool metai buvo.

Negaleciau pasakyti, kad tai geras filmas. Na - neblogas…